0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Denmark
Superligaen
Brondby IF
۱
۱
Vejle BK
Finished
۲۰:۳۰
AC Horsens
۱
۱
Randers FC
Finished
۱۴:۳۰
Odense Boldklub
۲
۲
Sonderjyske
Finished
۱۶:۳۰
Aarhus GF
۱
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
AIK
۵
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF
۲
۱
BK Haecken
Finished
۱۷:۳۰
IK Sirius FK
۳
۲
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
U19 European Championship, Group A
Portugal
۳
۰
Finland
Finished
۲۰:۰۰
Italy
۱
۱
Norway
Finished
۲۰:۰۰
Japan
J.League
Kawasaki Frontale
۱
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Vissel Kobe
۰
۳
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus
۰
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
FC Tokyo
۵
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۶
۲
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۰۰
Sagan Tosu
۰
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۱
۲
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Palmeiras SP
-
-
Atletico Belo Horizonte MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Flamengo RJ
۲
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۲:۳۰
SAO Paulo SP
۳
۱
Corinthians SP
Finished
۰۴:۳۰
Bahia Salvador BA
-
-
Vitoria BA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sport Recife PE
-
-
Fluminense RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Vasco DA Gama RJ
-
-
Gremio FB Porto Alegrense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys
۲
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۸:۳۰
FC Zurich
۲
۱
FC Thun
Finished
۱۸:۳۰
FC Sion
۱
۲
FC Lugano
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
First Professional League
CSKA Sofia
-
-
Lokomotiv 1926 Plovdiv
inprogress
۲۲:۱۵
PFC Slavia Sofia
۱
۱
Beroe Stara Zagora
Finished
۲۰:۰۰
USA
Major League Soccer
New York Red Bulls
۲
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۳۰
Portland Timbers
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۷:۳۰
Philadelphia Union
۱
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۳:۳۰
Atlanta United FC
۳
۱
DC United
Finished
۰۰:۰۰
Columbus Crew
۳
۲
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
Real Salt Lake
۲
۲
Colorado Rapids
Finished
۰۶:۳۰
Houston Dynamo
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۵:۳۰
Seattle Sounders
۲
۰
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۰:۳۰
Chicago Fire
۱
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۳۰
Serbia
Superliga
FK Radnicki Nis
-
-
FK Proleter Novi Sad
inprogress
۲۲:۳۰
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Partizan
inprogress
۲۱:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
SSC Napoli
-
-
Carpi FC 1909
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Porto
-
-
Everton FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Barakaldo CF
۰
۵
Athletic Bilbao
Finished
۱۴:۰۰
SV Zulte Waregem
۰
۱
AZ Alkmaar
Finished
۱۷:۰۰
CFI Alicante
-
-
CF Elche
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vitoria Guimaraes
۳
۲
CD Santa Clara
Finished
۱۴:۳۰
AC Chievo Verona
۲
۰
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۰:۰۰
ASK EGGENDORF
۲
۳
SC Team Wiener Linien
Finished
۱۳:۰۰
CSD Comunicaciones
۲
۰
Isidro Metapan
Finished
۰۲:۳۰
Lincoln City
۰
۱
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Sonsonate FC
۰
۲
Coban Imperial
Finished
۰۵:۳۰
Southend United
۱
۱
Leeds United
Finished
۱۷:۳۰
Fortuna Sittard
۱
۱
Goztepe SK
Finished
۱۹:۳۰
SC Westfalia 1904 Herne
۳
۳
DSC Wanne Eickel
Finished
۱۹:۳۰
USC Wallern
۲
۱
BW Linz
Finished
۱۳:۰۰
AL Hilal Riyadh
۳
۰
NK Radomlje
Finished
۱۹:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۱
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Rimini Calcio
-
-
FC Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۰۰
Levadiakos FC
-
-
Larissa
Finished
۲۰:۰۰
Cegledi Vse
۲
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۷:۳۰
CSD Municipal Guatemala
-
-
Alianza FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Guastatoya
-
-
Santa Tecla FC
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
FC 08 Homburg-Saar
-
-
CS Fola Esch
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Torino
-
-
AC Renate
Finished
۱۷:۳۰
Boluspor
۳
۱
Sivasspor
Finished
۱۷:۳۰
KSK Heist
۱
۳
KRC Genk
Finished
۱۸:۳۰
Atalanta Bergamasca Calcio
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
US Albinoleffe
۰
۲
SS Monza 1912
Finished
۱۹:۳۰
RFC Wetteren
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Odranci
۰
۲
ND Beltinci
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Sangju Sangmu Phoenix
۰
۲
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۵:۰۰
Incheon United FC
۲
۱
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Domzale
-
-
NK Krsko
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
NK Rudar Velenje
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
China
Chinese Super League
Guangzhou R&f FC
۱
۱
Guizhou Hengfeng Zhicheng
Finished
۱۶:۰۵
Beijing Guoan FC
۳
۲
Tianjin Quanjian
Finished
۱۶:۰۵
Henan Jianye
۲
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۶:۰۵
Hebei China Fortune
۰
۰
Jiangsu FC
Finished
۱۶:۰۵
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۱
۱
Albirex Niigata FC
Finished
۱۴:۰۰
Warriors FC
۱
۰
Young Lions
Finished
۱۴:۰۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
CS Emelec
۳
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۳:۳۰
Delfin SC
۲
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Thailand
Thai League 1
Chonburi FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Prachuap FC
۱
۱
AIR Force United FC
Finished
۱۵:۳۰
Suphan Buri FC
۱
۲
Pattaya United
Finished
۱۶:۳۰
Navy Football Club
۲
۲
Ratchaburi Mitr Phol FC
Finished
۱۵:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Ventspils
۴
۱
Valmiera FK
Finished
۱۸:۳۰
FS Metta/Lu
۰
۲
Rigas Futbola Skola
Finished
۲۰:۳۰
Spartaks Jurmala
۴
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
Cambodia
Cambodian Premier League
Western University Fc
۳
۳
National Defense Ministry FC
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
۴
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۱
Jalgpallikool Tammeka
Finished
۲۰:۳۰
JK Trans Narva
۰
۳
Nomme Kalju FC
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
۴
۱
Diosgyori Vtk
Finished
۲۰:۰۰
Ujpest FC
-
-
MTK Budapest FC
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
BOA EC MG
۲
۱
Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Oeste SP
۲
۲
Paysandu PA
Finished
۰۲:۳۰
Juventude RS
۱
۰
CRB AL
Finished
۰۰:۰۰
Coritiba PR
۲
۲
SAO Bento
Finished
۰۰:۰۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۱
۱
Racing Club Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Danubio FC
-
-
CA Progreso
inprogress
۲۲:۳۰
CA Atenas De San Carlos
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Rampla Juniors
-
-
Atletico Fenix Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Heidelberg United SC
۰
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Viktoria Zizkov
۱
۱
MFK Chrudim
Finished
۱۲:۴۵
FC Mas Taborsko
۰
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۹:۳۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۳
۱
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۹:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۱
۳
FC Vysocina Jihlava
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga 1
FC Dinamo Bucuresti 1948
-
-
FC Voluntari
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Viitorul Constanta
۰
۱
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Ordabasy
۲
۱
Kairat Almaty
Finished
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۱
FC Irtysh Pavlodar
Finished
۱۷:۳۰
Norway
1st Division
Aalesunds FK
۴
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۴
۱
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Mjondalen
۴
۰
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
Tromsdalen
۳
۲
Strommen
Finished
۲۰:۳۰
Asane Fotball
۱
۰
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۱
۱
Nest Sotra
Finished
۲۰:۳۰
Japan
Japan Football League
Maruyasu Okazaki
۳
۰
FC Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Primera Division
Club Deportivo Universidad Catolica
۲
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۲:۰۰
Union Espanola
۲
۴
Audax Italiano La Florida
Finished
۰۴:۳۰
Curico Unido
۱
۰
San Luis De Quillota
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga
Tampereen Ilves
۲
۰
Kemi Kings
Finished
۱۸:۳۰
Kuopio PS
۱
۲
Vaasa PS
Finished
۱۸:۳۰
FC Lahti
۲
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NSW Premier League, Women
North Shore Mariners
۱
۲
Manly United Fc
Finished
۱۰:۰۰
Belgium
Super Cup
Club Brugge
-
-
Standard Liege
inprogress
۲۲:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Deportivo Santani
۱
۳
CA 3 De Febrero
Finished
۰۰:۰۰
General Diaz
۱
۱
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۱۵
International Youth
Central American and Caribbean Games, Group A
EL Salvador
۰
۱
Haiti
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
۱
۲
Venezuela
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Gimnasia Y Esgrima De La Plata
۱
۰
Sportivo Belgrano
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Tucuman
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Colon De Santa Fe
۱
۱
Deportivo Moron
Finished
۰۳:۴۰
Belarus
Vysshaya League
Isloch
۰
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۸:۰۰
Shakhter Soligorsk
-
-
FC Vitebsk
Cancelled
۲۰:۰۰
Colombia
Primera B, Apertura
Fortaleza FC
۱
۲
Deportes Pereira
Finished
۰۰:۰۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Sao Jose EC SP
۰
۰
Flamengo SP
Finished
۰۲:۰۰
Guarulhos
-
-
Maua Futebol
Finished
۱۷:۳۰
Comercial SP
-
-
Paulista FC SP
Finished
۱۷:۳۰
Talentos 10 AC S/A
-
-
AA Itararé SP
inprogress
۲۲:۳۰
Mexico
Primera Division, Apertura
Cruz Azul
۳
۰
Puebla FC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Toluca FC
-
-
CA Monarcas Morelia
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Pachuca
۰
۱
CF Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Tigres Uanl
۲
۰
Club Leon
Finished
۰۶:۳۰
Xolos De Tijuana
۲
۱
Guadalajara Chivas
Finished
۰۶:۳۰
Thailand
Thai League 2
Sisaket FC
-
-
Samut Sakhon
Finished
۱۵:۳۰
Ang Thong FC
-
-
Rayong FC
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A, Clausura
Deportivo Pasto
۰
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Bucaramanga
۰
۰
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۳:۳۰
Envigado FC
۱
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۵:۱۵
Peru
Primera Division, Apertura
Ayacucho FC
۱
۱
Union Comercio
Finished
۰۱:۰۰
Sport Rosario
۴
۱
Academia Cantolao
Finished
۰۳:۱۵
Sport Huancayo
۲
۱
Universitario De Deportes
Finished
۰۵:۳۰
Sporting Cristal
۲
۰
FBC Melgar
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
Real Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
International
Central American and Caribbean Games, Women, Gr. A
Costa Rica
۲
۱
Jamaica
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
۳
۲
Venezuela
Finished
۰۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Smolevichi
۲
۱
Torpedo Zhodino
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
OSK Besenova
۲
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۹:۳۰
SK Senkvice
۱
۱۰
FK Vajnory
Finished
۱۹:۳۰
FK Nizna
۱
۲
FK Cadca
Finished
۱۹:۳۰
OFK Kotesova
۲
۳
OFK Rosina
Finished
۱۹:۳۰
TJ Velke Levare
۰
۷
FC Malacky
Finished
۱۹:۳۰
SK Bernolakovo
۱
۱
FK Lokomotiva Devinska Nova Ves
Finished
۱۹:۳۰
TJ Dunajec Spisska Stara Ves
-
-
MFK Stara Lubovna
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
SK Vinica
-
-
MFK Detva
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ofk-Sim Raslavice
-
-
MSK Tesla Stropkov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Iskra Hnusta
-
-
TJ Pramen Kovacova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Tvarona Ulic
-
-
FK Humenne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Slovan Skalite
-
-
TJ Tatran Oravske Vesele
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Obecny Futbalovy Klub Spartak Brekov
-
-
SK Strazske
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Jasenov
-
-
MFK Vranov Nad Topou
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Sacurov
-
-
OFK Tatran Kracunovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Parchovany
-
-
MFK Sobrance
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OSK Krisovska Lieskova
-
-
MFK Velke Kapusany
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Cierna Nad Tisou
-
-
OSK Pavlovce Nad Uhom
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Slavoj Kralovsky Chlmec
-
-
TJ SM Streda Nad Bodrogom
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Budimir
-
-
TJ Mladost Kalsa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Druzstevnik Cecejovce
-
-
FK Krasnohorske Podhradie
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SKO Velka Ida
-
-
MFK Spartak Medzev
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Tahanovce
-
-
FK Kechnec
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Hornad Zdana
-
-
FK Geca 73
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Kosicka Nova Ves
-
-
Cana
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFK Slovan Poproc
-
-
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Velka Lomnica
۵
۲
FK 1931 Hranovnica
Finished
۱۹:۳۰
SK Harichovce
-
-
TJ Start Hrabusice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Olcnava
-
-
TJ Tatran Lubica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Kezmarok
-
-
Gerlachov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Cierne
-
-
MFK Dolny Kubin
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Visnove
-
-
OSK Stranavy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Spartak Vysoka Nad Kysucou
-
-
TJ Jednota Banova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Sitno Banska Stiavnica
-
-
SK Badin Obcianske Zdruzenie
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Selce
-
-
MFK Lokomotiva Zvolen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Tatran Chlebnice
-
-
SK Zavazna Poruba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Filjo Ladomerska Vieska
-
-
FK Salkova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Strojar Krupina
-
-
TJD Pribelce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MFK Teplican
-
-
Dynamo Diviaky
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK 09 Bacuch
-
-
MFK Spartak Hrinova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Tvrdosin
-
-
SK Olympia Bobrov
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KYS Lieskovec
-
-
MSK Tisovec
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Lovca
-
-
TJ Medzibrod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OSK Svosov
-
-
FK Slovan Zabokreky
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Slovan Magura Vavrecka
-
-
MSK Kysucke Nove Mesto
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Sokol Ozdany
-
-
SK Partizan Cierny Balog
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OSK Radzovce
-
-
TJ Sklotatran Poltar
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK FC Banik Velky Krtis
-
-
TJ Tatran Vlm Pliesovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC 98 Hajnacka
-
-
FTC Filakovo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Vinohrad Cebovce
-
-
FK Slovenske Darmoty
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
TJ Varin
-
-
TJ Tatran Krasno Nad Kysucou
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Bela
-
-
OFK Teplicka Nad Vahom
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Norway
2nd Division, Group 2
Bryne FK
-
-
Skeid Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Flekkeroy
۰
۰
Arendal
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Zone Ural/Western Siberia
Amkar-Unior Perm
۲
۲
Metallurg Asha
Finished
۱۴:۳۰
Tobol Kurgan
-
-
Tyumen-D
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Football National League
FC Rotor
۱
۰
FC Luch
Finished
۲۰:۳۰
FC Zenit-2 ST Petersburg
۱
۲
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Krasnodar-2
-
-
FC Ska-Khabarovsk
inprogress
۲۰:۳۰
FC Fakel Voronezh
۱
۲
PFC Sochi
Finished
۱۸:۳۰
FC Khimki
۰
۱
FC Tom Tomsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
۱
۲
FC Tambov
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۰
۱
FC Mordovia Saransk
Finished
۲۰:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۲
۱
FC Tyumen
Finished
۱۹:۳۰
FC Sibir Novosibirsk
۰
۲
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League
Sanna Khanh Hoa Bvn
۰
۰
Vicem Hai Phong
Finished
۱۴:۳۰
TP HO Chi Minh
۲
۱
Than Quang Ninh
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1
Pacific Pines Fc
۲
۷
Runaway Bay
Finished
۰۹:۳۰
Austria
OFB Cup
A-Xiii Auhof Center
۰
۴
FK Austria Wien
Finished
۱۳:۳۰
Oedt
۰
۶
Red Bull Salzburg
Finished
۱۹:۴۵
SC Esv Parndorf 1919
۰
۳
SCR Altach
Finished
۱۹:۰۰
Peru
Reserve League
Sport Rosario Reserve
۱
۲
Cantolao
Finished
۰۰:۴۵
Sporting Cristal
-
-
FBC Melgar
Finished
۱۸:۰۰
Deportivo Municipal
-
-
Real Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
India
Calcutta 1st Division
Young Corner
۱
۲
Salkia FDS Asson
Finished
۱۳:۴۵
Mohammedan SC
-
-
How. Union
بازی شروع نشده است
۱۳:۴۵
Scotland
League Cup, Group D
Dundee FC
۰
۱
Dunfermline Athletic
Finished
۱۸:۳۰
USA
United Soccer League
Richmond Kickers
۱
۱
Atlanta United 2
Finished
۰۳:۳۰
Sacramento Republic FC
۱
۱
Oklahoma City Energy
Finished
۰۷:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۱
Indy Eleven
Finished
۰۴:۰۰
North Carolina FC
۳
۱
Toronto FC II
Finished
۰۳:۳۰
Ottawa Fury FC
۲
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
FC Cincinnati
۲
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۴:۰۰
Louisville City FC
۴
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Springs Switchbacks
۴
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۴:۳۰
San Antonio FC
۴
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۵:۰۰
ST Louis FC
۲
۲
Orange County SC
Finished
۰۵:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen FC
۰
۱
Seongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
Ansan Greeners FC
۰
۱
Busan I Park
Finished
۱۴:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
Stjarnan Gardabaer
inprogress
۲۱:۳۰
Valur Reykjavik
۴
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۰:۳۰
KA Akureyri
-
-
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۱:۳۰
Fjoelnir Reykjavik
۱
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۸:۳۰
Breidablik Kopavogur
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Ukraine
Druga Liga
Hirnik Kryvyi Rih
-
-
Tavriya Simferopol
Finished
۱۸:۳۰
PFC Nyva Vinnytsia
-
-
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۸:۳۰
FC Kalush
-
-
Fc Minaj
Finished
۱۸:۳۰
Krystal Kherson
-
-
MFC Mykolaiv-2
Finished
۱۹:۳۰
Bukovina Chernovtsy
-
-
Chayka Kiev Region
Finished
۱۹:۳۰
Veres Rivne
-
-
FC Podillya Khmelnytskyi
Finished
۱۸:۳۰
Enerhiya Nova Kakhovka
-
-
FC Kremin Kreminchuh
Finished
۱۹:۳۰
Polissya Zhytomyr
-
-
Cherkasskyi Dnipro
Finished
۱۸:۳۰
Real Pharma Odessa
-
-
FC Metalurg Zaporizhya
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Kaliningrad Oblast Championship
Fk Kaliningrad 2018
-
-
Fk Svetlyi
Finished
۲۰:۳۰
Fk Kantiana
-
-
Fk Neman
Finished
۱۶:۳۰
Finland Amateur
3 Division Turku
FC Inter 2
-
-
Pif Jalkapallo
inprogress
۲۰:۴۵
Poland
Ekstraklasa
Wisla Plock
۱
۲
KKS Lech Poznan
Finished
۲۰:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۱
Korona Kielce
Finished
۱۸:۰۰
Austria
KFV Cup
DSG Ferlach
۰
۴
Asco Atsv Wolfsberg
Finished
۱۳:۰۰
SV Maria Gail
۱
۴
SC Landskron
Finished
۱۳:۰۰
Villacher SV
-
-
Asko Bodensdorf
Finished
۱۷:۳۰
SC Globasnitz
-
-
Sirnitz
Finished
۱۹:۳۰
SV Admira Villach
-
-
SV Spittal/Drau
Finished
۲۰:۳۰
ATUS Ferlach
-
-
Asco Atsv Wolfsberg
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Czech Republic
1. Liga
Bohemians Prague 1905
۲
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۳
SK Slavia Prague
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie B
Barra Da Tijuca
-
-
Serrano RJ
Finished
۲۰:۳۰
Sao Cristovao RJ
-
-
Casimiro de Abreu
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Kenya
Kenya GOTV Shield Cup
Sofapaka FC
-
-
Western Stima FC
Finished
۱۶:۴۵
Tusker Football Club
۱
۰
Bungoma Superstars
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Zorya Lugansk
۲
۱
FC Mariupol
Finished
۱۵:۳۰
FC Karpaty Lviv
۰
۲
FC Oleksandriya
Finished
۱۸:۳۰
FC Arsenal Kiev
-
-
FC Lviv
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Chiasso
۱
۳
FC Vaduz
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premier League
FK Radnik Bijeljina
-
-
FK Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Malaysia
Super League
Perak FA
۰
۰
Kedah
Finished
۱۷:۳۰
Kuala Lumpur FA
۲
۱
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
Ukraine
Persha Liga
FC Metalist 1925
-
-
Agrobiznes Volochisk
inprogress
۲۰:۵۵
Russia
Republic of Tatarstan Championship
Fc Neftekhimik Nizhnekamsk Ii
-
-
Fc Neftegrad
Finished
۱۶:۳۰
Dussh Vahitovski Rayon
-
-
Miras Knity Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Kamaz
-
-
Motor Akademiya Kazan
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
Cukrovyk Starokostiantyniv
-
-
Fc Perlyna Podillya
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
League Cup, Qualification Playoffs
Academica De Coimbra
-
-
Leixoes SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Famalicao
۱
۱
FC Arouca
Finished
۱۹:۳۰
Ireland
U19 Northern Elite Division
Athlone Town
-
-
Dundalk
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
Vyscha League Poltava Region
FC Kozelschyna
-
-
FC Rokyta
Finished
۱۸:۳۰
Sudan
Premier League
Kober Khartoum
-
-
Ahli AL Khartoum
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
Superliga
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
FC Dac 1904 Dunajska Streda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
CS Herediano
۴
۰
Universidad De Costa Rica
Finished
۰۶:۳۵
AD Municipal Grecia
-
-
LD Alajuelense
inprogress
۲۱:۳۵
Ukraine
Persha League Rivne Region
Sokil Radyvyliv
-
-
Polissya Rokytne
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Brisbane Premier League, Women
Peninsula Power FC
۱۱
۲
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
USA
National Womens Soccer League
SKY Blue FC
۱
۲
Portland Thorns FC
Finished
۰۳:۳۰
Orlando Pride
۱
۱
Seattle Reign FC
Finished
۰۰:۰۰
Washington Spirit
-
-
Houston Dash
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Pacific Pines Reserves
۲
۱
Runaway Bay Reverse
Finished
۰۷:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Magallanes
-
-
Deportes La Serena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santiago Morning
-
-
CSD Barnechea
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Cobreloa Calama
-
-
Deportes Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Union San Felipe
۲
۰
Deportes Puerto Montt
Finished
۰۰:۰۰
Coquimbo Unido
۱
۰
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
China
China League 1
Dalian Transcendence FC
۲
۲
Wuhan Zall FC
Finished
۱۵:۳۰
Meizhou Meixian Techand FC
۰
۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Yiteng
۱
۰
Shenzhen Yuheng
Finished
۱۶:۰۰
NEI Mongul Zhongyou F.c.
۰
۴
Qingdao Huanghaizhiyao
Finished
۱۶:۰۵
Argentina
Copa Santa Fe
Newell's Old Boys
-
-
Union de Santa Fe
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Russia
Russian Cup
Avtofavorit Pskov
-
-
Luki-Energiya V.luki
Finished
۱۷:۳۰
Atom Novovoronezh
-
-
FC Metallurg Lipetsk
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Sao Cristovao
-
-
Casimiro de Abreu
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Pernambuco
Nautico PE
-
-
Sport Recife PE
inprogress
۲۲:۳۰
Russia
Golden Ring Cup
MFk Rybinsk
-
-
FC Cherepovets
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Austria
SFV Stiegl Cup
Asv Taxham
-
-
SV Kuchl
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ireland
Premier Division
Waterford FC
۰
۱
Shamrock Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Sligo Rovers
-
-
FC Dundalk
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Scotland
League Cup, Group B
East Fife FC
۱
۱
Forfar Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Indonesia
Liga 1
Perseru Serui
۰
۰
Persipura Jayapura
Finished
۱۱:۰۰
Psis Semarang
۱
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۳:۰۰
Barito Putera
۲
۲
Persib Bandung
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Sunday League Premier Division
North Perth Utd
-
-
Belmont Villa SC
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Mineiro Juniores
Cruzeiro MG
-
-
Uniao Luziense Ec Mg
Finished
۱۷:۳۰
Malawi
Super League
Mafco
-
-
Big Bullets
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
North Perth Utd Reserves
-
-
Belmont Villa Reserves
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Kazakhstan
First Division
Zhetysu B
-
-
FC Taraz
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Singapore
NFL Division 1
Balestier United RC
-
-
Tiong Bahru FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
GFA Sporting Westlake
-
-
Gymkhana FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Philippines
Philippines Football League
JPV Marikina FC
-
-
Davao Aguilas
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Ireland
National League, Women
Kilkenny United Wfc
-
-
Shelbourne LFC
Finished
۱۷:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید